Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 28 чоловік

Новини

Сьогодні 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення. Це 1000 днів незламності, відваги та щоденної боротьби героїчного українського народу за свободу, який довів усьому світу, що його дух нездоланний, а прагнення до перемоги — непохитне. Кожен день українського спротиву — це історії героїзму, болі, втрат і перемог. Це дні, коли вся країна, від військових до волонтерів, об’єдналася заради однієї мети — зберегти нашу незалежність і майбутнє. Ми пам’ятаємо, за що боремося. Ми вдячні кожному, хто стоїть на захисті України, хто допомагає в тилу, хто підтримує інформаційний фронт. Наші 1000 днів - це не лише про боротьбу, а й про незламну віру в те, що Україна переможе!
Із здобувачами освіти була проведена година спілкування «1000 днів незламності», під час якої учні згадували події свого життя, ділилися емоціями та враженнями. Ця зустріч нагадала ту страшну дату – 24 лютого 2022 року, коли росія розпочала масштабну військову агресію проти України, що призвела до численних жертв, руйнувань, а також до героїчної боротьби за незалежність, свободу та територіальну цілісність країни.

19 листопада о 18:07 | Боровик К. П. | немає коментарів

Я не згодний з тим, що ви говорите, але пожертвую своїм життя,
захищаючи ваше право висловлювати власну думку.
Вольтер
16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.
Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження.
Здобувачі освіти провели цей день (14.11.2024р.) цікаво та змістовно, у піднесеному настрої.
Так, гімназисти розширили своє уявлення про толерантне ставлення до оточення, вчилися бачити індивідуальне в кожній людині, прагнули формувати почуття відповідальності за свої вчинки. Здобувачі освіти виконували ряд завдань, в ході яких ще раз переконалися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

17 листопада о 11:19 | Боровик К. П. | немає коментарів

Ти велична і проста.
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
Мова – пісня колискова.
Мова – матері уста.
І. Багряний
9 листопада – День української мови та писемності… Це свято нині крокує державою по-особливому. Тому кожен громадянин України сьогодні, як ніколи відчуває свою причетність до свого народу, до своєї мови. Бо мова – це той інструмент, який об’єднує націю у єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Життя мови залежно від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у піснях і у своїй культурі.
Рідна мова – це мова батька, мова мами, це мова народу, рідна мова – це мова серця. Живе наша мова - і наш голос звучить у вселенському хорі народів. Отже, живий наш дух, жива наша пісня, наша історія, наша єдність. Бо наша мова – це ми – українці, добрий, чесний, працьовитий народ, що тисячоліттями живе на берегах Дніпра і Дністра, від сивих Карпат до Чорного моря.
13 листопада відбувся виховний захід «Рідна мова». Учні 5 класу під керівництвом Гордієнко І.Л. розповіли про становлення цього свята, про актуальність його сьогодні. Перевірили свої знання у мовознавчій вікторині, читали вірші про українську мову, співали пісень...
Народ наш сміявся і плакав рідною мовою. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!

14 листопада о 16:45 | Боровик К. П. | немає коментарів

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30. вересня 2024 року №1391 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і турнірів у 2024/2025 навчальному році".
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22. вересня 2011 року № 1099 "Про затвердження Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності" та зареєстроване в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056.
25 жовтня в Рясненській гімназії відбувся І тур Всеукраїнської учнівської олімпіади. Переможцями стали (І місце): Гордієнко Остап (математика, ІКТ); Ваховський Станіслав (фізика, біологія); Терещук Тимофій (історія); Гордієнко Дем'ян (англійська мова); Гейманюк Ангеліна (англійська мова); Гордієнко Микита (українська мова і література).
Бажаємо переможцям успіхів на районному (ІІ) етапі олімпіад!!!

Початок жовтня дарує нам одне з найулюбленіших професійних свят України – День Вчителя. Це свято мудрості, енергії та наснаги, свято людей, від яких залежить майбутнє цілої нації.

Святкування Дня Вчителя в гімназії відбулося 4 жовтня. З самого ранку наші вчителі почали приймати привітання від своїх учнів. Не дивлячись на похмуру погоду за вікном, в нашій гімназії панував сонячний настрій. Окрасою Дня Вчителя став святковий концерт від здобувачів освіти. Актова зала нашої гімназії наповнилася танцями, піснями та просто найщирішими привітаннями для представників найважливішої професії, для людей, що вибрали для себе шлях Наставників.
Найкращі побажання в День вчителя! Нехай у вас завжди будуть талановиті, здібні та вдячні учні. Бажаємо величезного натхнення. Отримуйте від своєї роботи задоволення!

Сьогодні, 1 жовтня, у нашій гімназії відбулися урочистості, присвячені Дню захисників і захисниць України. День захисників та захисниць України ніколи не буде традиційним святом з гуляннями та веселощами. Для українців ця дата — можливість вшанувати воїнів будь-якої статі, що захищають незалежність та суверенітет рідної Батьківщини. Цього дня прийнято згадувати не лише героїв сьогодення, які щодня боронять нашу державу від нападу країни-агресора, але й ветеранів Другої світової війни, наших предків козаків, які виборювали право на незалежність.
Вранці відбулася лінійка-реквієм на якій учні гімназії, викладачі та запрошені гості вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих захисників. Нічого не буде забуте, відважні воїни залишаться у пам’яті нашій та прийдешніх поколінь. Вони житимуть у римах, молитвах та спогадах, немов безсмертні янголи-охоронці. Згадали про воїнів, що захищають незалежність та суверенітет рідної Батьківщини.
До цього державного свята були приурочені легкоатлетичні змагання "Ми роду козацького діти" під керівництвом Романюк Т.М.. Серед здобувачів освіти, які ще раз довели, що наші діти – сильні, сміливі, спритні. Вони – гідні спадкоємці козаків, кіборгів, солдат, що захищають сьогодні нашу Батьківщину.
У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і Перемоги!
Дякуємо вам, дорогі захисники і захисниці, за можливість жити й працювати під мирним небом. Миру вам всім, любові і добра! Низький уклін вам до землі!

26 вересня 2024 року відбулися вибори президента учнівського самоврядування гімназії. Голосували учні 5-9-х класів.
Кожен учень 5-9-го класу міг віддати свій голос за одного з п‘яти кандидатів, заздалегідь ознайомившись з їхніми передвиборчими програмами, або не підтримати жодного.
Претенденти на пост президента :
* Українець Альберт, учень 9 класу;
* Капелюх Михайло, учень 9 класу;
* Кардашевська Яна, учениця 9 класу;
* Гейманюк Ангеліна, учениця 5 класу;
* Кардашевський Ілля, учень 5 класу.
За наслідками голосування президентом учнівського самоврядування школи стала учениця 5 класу Гейманюк Ангеліна
Модель учнівського самоврядування сприяє виробленню в учнів певних якостей:

· відповідальність за доручену справу, за колектив, за все, що відбувається навколо;

· принциповість – уміння критикувати, належним чином сприймати критику, давати об’єктивну оцінку своїм вчинкам та вчинкам оточуючих;

· самостійність;

· готовність, залежно від конкретних умов, знаходити правильне рішення, долати труднощі;

· творче ставлення до дійсності;

· вміння виявити ініціативу, вносити в будь-яку справу свої зусилля, думки, пропозиції.

Саме тому учнівський колектив буде сильним і організованим, з чіткою системою самоврядування й відповідальності перед суспільством за своє навчання та свої вчинки.

Учнівське самоврядування сприяє розвитку громадянських якостей дитини в системі демократичних взаємин виховного колективу на принципах самореалізації, самодіяльності, самодостатності та самоорганізації особистості.

21 ВЕРЕСНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МИРУ.

Ми – діти світу

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють налиті,

Ми за те, щоб мир був на землі

Для усіх дітей на цілім світі.

О.Пархоменко

День миру був заснований 30 листопада 1981 року, у 2001 році була прийнята резолюція про проведення Міжнародного дня миру щорічно 21 вересня. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває війна в і країні. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.
У цей святковий день учні 6 класу разом з класним керівником Євпак Н.П. підготували та провели виховну годину "Хай буде мир!". Здобувачі освіти висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!». Співали пісень, танцювали, розгадували кросворди. Цікаво було дізнатись історію цього дня та значення його символу-білого голуба. Учні із задоволенням виготовили власноруч таких голубів та “заселили”ними нашу Україну.
Посмішки на обличчях, радість в серцях дітей і дорослих вселили надію, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам!

20 вересня 2024 року під гаслом «Зробимо Україну чистою разом!» у 24 регіонах, з дотриманням норм безпеки та обмежень воєнного часу, враховуючи географічні особливості регіонів, Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 90 мільйонами учасників у 211 країнах світу.
Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, обʼєднання зусиль заради екологічного майбутнього.
Колектив нашої гімназії доєднався до цієї акції з метою формування культури чистоти, правильного поводження з відходами, відповідального споживання ресурсів серед громадян та об`єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). Актуальність відзначення цього дня полягає в тому, що спорт сьогодні набуває все більш широкого розвитку, залучає у свою сферу мільйони людей.
Спорт – це сила волі, прагнення до перемоги, прагнення бути кращими. Спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Спорт – це режим, що дозволяє розподілити раціонально свій час.
У рамках фізкультурно-оздоровчого заходу в Рясненській гімназії проведено спортивні змагання, турніри, естафети, ігри, конкурси, змагання з футболу, музичні руханки та спортивний флешмоб.
Заходи проводились відповідно до плану роботи .
Цей день став не лише святом спорту, але й чудовою можливістю для зміцнення шкільного колективу і популяризації здорового способу життя серед учнів. Надіємось, що подібні заходи надихатимуть наших дгімназистів на нові досягнення та активні заняття спортом.
Щиро вдячні учасникам за співпрацю, активність,щирі посмішки та чудовий настрій.
У здоровому тілі здоровий дух!!!

Сьогодні в Рясненській гімназії1 відбулося урочисте свято першого дзвоника, яке ознаменувало початок нового навчального року.
Свято першого дзвоника – завжди особлива подія як для учнів та їх батьків, так і для вчителів. Хтось переступає поріг школи вперше цього дня, для когось навчальний рік – вже випускний. Учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені веселощами і важким навчанням.
Директор гімназії Л.Л.Теслав звернулася до присутніх з привітальним словом. Вона підкреслила важливість освіти та побажав учням успіхів у навчанні, творчих досягнень і нових відкриттів.
Були вірші зі східців гімназії, співи від гімназистів. З імпровізованої сцени згадували наших Захисників і Захисниць, які обороняють Україну на війні з росією. Дякували їм за те, що мають змогу навчатися офлайн.
Урочиста лінійка завершилася лунанням першого дзвоника.
Хочеться вірити, що цей день назавжди залишиться у пам’яті дітей, а школа стане для них другою домівкою. Хай же щастить нашим учням у всьому, а вчителі обов’язково зроблять все можливе, аби шкільне життя було веселим, корисним і продуктивним.
З новим навчальним роком! Вдалого старту!

Мобільний клас безпеки – це спільний проєкт Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України, створений за ініціативи МВС та підтримки дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.
Мобільний клас мінної безпеки продовжує навчати дітей Брашівської ТГ.
28 серпняі фахівці ДСНС завітали до здобувачів освіти Рясненської гімназії.
Гімназистів навчали мінної безпеки та алгоритму дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Проведення подібних заходів є актуальним та важливим аспектом сьогодення.

Ти - у думках мільйонів українців,
Ти не один, з тобою земляки!
Повік не пануватимуть чужинці
На цій землі, що з Божої руки!
Щорічно, 29 серпня, вшановуємо пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме в цей день у 2014 році стався один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом, де сотні наших захисників у соняшникових полях поклали свої життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Сьогодні віддаймо шану та в щирій молитві згадаймо усіх загиблих Захисників та Захисниць України!

Табір – це пісня, табір – це квіти,

Табір, коли посміхаються діти.

Табір – із ігор килим строкатий,

Табір – сюрпризи,

Табір – це свято!
Незабутні та яскраві хвилини радості залишаться у пам’яті учнів Рясненської гімназії, які активно відпочивали у пришкільному літньому таборі «Веселка». У таборі перебувало 46 учнів 1-9 класів.
Діти отримали безліч задоволення та позитивних емоцій. Найбільш яскравим відпочинком для вихованців табору було проведення дозвілля на свіжому повітрі. Вихованці постійно брали участь у цікавих іграх, естафетах, конкурсах.
Кожен день у таборі був сповнений яскравими та позитивними емоціями.
Нехай це літо буде по справжньому щасливим для кожного!

Випускники України 2024 року — це юнаки й дівчата, що рано подорослішали, адже їм довелося завершувати шкільну освіту в непростих умовах воєнного часу. Вони стали сильними й незламними, долаючи всі випробування разом зі своєю країною. Пора дитинства добігає кінця і попереду на випускників чекає доросле життя! Головне не зрадити своїм мріям та вірити в свої сили!
Цьогорічні урочистості відбулися 6 червня у будинку культури за участі адміністрації школи, вчителів, батьків та родичів випускників. Шкільне свято традиційно розпочалося з виконання національного гімну України та хвилиною мовчання.
З привітальним словом до усіх присутніх звернувся директор гімназії Теслав Л.Л.. Вона привітала випускників закладу із завершенням навчання в гімназії, побажавши кожному з них успіхів у подальшому житті, а також світлого майбутнього. Отримавши свідоцтва, випускники гімназії відчувають , що попереду доросле та самостійне життя, але знають , що гімназія-це другий дім, де їх завжди будуть памʼятати та пишатися кожним із них.
Учні з трепетним хвилюванням пригадували, яким було їхнє життя у гімназії: з радощами, розчаруваннями, перемогами, злетами, надіями на краще. І завжди порадниками та підтримкою для них були вчителі.
Зворушливі промови учням дарували мами випускників.
На завершення заходу випускники та випускниці подарували гостям прощальний вальс.
Любі наші випускники! Щасливої дороги в нове життя!

6 травня в Рясненській гімназії пролунав Останній дзвоник. Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу здобувачів освіти та вчителів. Свято останнього дзвоника – радісне й сумне водночас. Для першачків – це щастя ще непізнаваного смаку навчання та шкільної дружби, а для випускників – прощання з дитинством.
З теплими словами на адресу всіх присутніх виступила директор закладу Теслав Л.Л.., яка вручила почесні грамоти та листи подяки.
Все пройшло позитивно та у незвичному форматі. Спочатку – святкова лінійка, а потім - незвичайний квест. Цікаві та насичені завдання, гарний настрій, позитив та передчуття літніх канікул – зробили його драйвовим та креативним. На станціях діти повторили техніку безпеки перед канікулами, згадали історію школи та виконали безліч цікавих завдань
Бажаємо дітям і їх батькам, а також, педагогам гарно відпочити за літо, набратися сил і натхнення для нових звершень, випускникам - вступити до омріяних вузів, всім - міцного здоров'я та незабутнього літа!

Роки перших сходинок до країни Знань, умінь долати перешкоди на своєму шляху разом з першою вчителькою та однокласниками. За ці роки гімназія стала для молодших школярів другою домівкою.
Тож, прощання з початковою школою – це завжди дуже зворушлива і хвилююча подія для всіх учасників освітнього процесу.
30.05.2024 у Рясненській гімназії відбувся випускний «Прощавай четвертий клас», який провела вчителька початкової школи Наталія Кутовська разом з учнями й ученицями 4 класу та їхніми батьками. У теплій, дружній атмосфері й діти, і дорослі згадали цікаве і веселе шкільне життя. Найголовніше – навчилися читати, писати, рахувати, а також дружити і просто жити в колективі класу та гімназії. Діти з великим задоволенням готувалися до свята, вчили вірші, пісні, танці.
За цей час діти перетворилися із маленьких пташенят у справжнісіньких змужнілих, впевнених у собі лебедів, які готові до польоту у середній, а згодом і в старшій школі.
Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові вчителі, друзі, предмети, перемоги.
Бажаємо всім учням літнього бадьорого настрою, цікавого відпочинку і здоров’я. Хай щастить вам!!!

23 травня в Україні відзначають День Героїв — борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції Гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі, нинішніх захисників України.
Чому саме травень обрано для вшанування Героїв? Тому що в травні у визвольній боротьбі віддали своє життя такі кращі сини України XX століття: Микола Міхновський, Симон Петлюра та Євген Коновалець.
Відзначення Дня Героїв – свідчення твердої волі українського народу. Ми повинні пам’ятати наших героїв – борців за волю України.
В цей День згадаймо всіх, хто віддав найдорожчу ціну за свою Батьківщину – своє життя. Всіх, для кого Україна завжди була на першому місці. Герої не вмирають, поки ми їх пам’ятаємо у своїх молитвах, у своїх справах, у своїх серцях.
Сьогодні цей день присвячений кожному, хто боронить рідну землю від російських окупантів, які зазіхнули на незалежність України.
Нехай на нашій землі, освяченій кров’ю Героїв, якнайшвидше запанує мир і злагода. Зичимо добра й злагоди кожній родині, а нашій державі – процвітання, сили й слави!
Слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Безпека дітей завжди була пріоритетом сьогодення, але у цей страшний для нашої держави час жорстока реальність змушує зовсім інакше подивитися на проблему безпеки в цілому та безпеки дітей окремо. Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій 22 травня 2024 року в Рясненській гімназії було проведено День Цивільного захисту.
Основними завданнями проведення Дня ЦЗ є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу школи щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
Протягом дня Цивільного захисту були організовані та проведені цікаві різноманітні заходи, до яких долучились всі здобувачі освіти гімназії разом з вчителями.
Упродовж дня було організовано наступні заходи передбачені окремим планом:
- збір керівного складу;
- вікторина "Цивільний захист";
- інструктаж по класах "Правила безпеки під час проведення Дня цивільного захисту";
- об'єктове тренування "Пожежа";
- практичні заняття по аозиціях ("Мінне поле", "Брід", "Подолання перешкод", "Санчастина", "Привал".);
- підведення підсумків.
По закінченню Дня ЦЗ для всіх учасників була організована смачна польова каша працівниками гімназії.
Загалом цьогорічний День ЦЗ пройшов успішно. Проведені заходи виявили належний рівень обізнаності відповідальних осіб, чіткі дії педагогів з організації евакуації учнів, закріпили теоретичні і практичні знання здобувачів освіти щодо дій в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя і здоров’я.
Дякуємо ЗСУ за можливість бути, навчатися і працювати у стінах рідної школи. Маємо велику надію, що наступний День Цивільного захисту відбудеться уже в час Перемоги і під мирним небом.

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тому традиційно в нашій гімназії проводиться тиждень безпеки дорожнього руху (з 13 по 19 травня), метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: проведення традиційного уроку "Безпечна дорога додому" в рамках національного проєкту Безпечна країна", виховні години з питань безпеки дорожнього руху,конкурс малюнків з тематики безпеки дорожнього руху, перегляд тематичних мультфільмів, профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з батьками та учнями, які мають велосипеди, виставка-презентація "Безпека на дорозі", вікторина "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану".
Цікавими та змістовними були практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП, яка провела завідуюча гімназії Весельська Т.Ф.
Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.